Szpital z certyfikatem

Data dodania: 28 sie 2014 38

Szpital Pediatryczny oficjalnie otrzymał certyfikat ISO 9001 w zakresie systemu zarządzania jakością. Uroczyste wręczenie certyfikatu odbyło się podczas sierpniowej sesji Rady Powiatu w Bielsku-Białej.

Certyfikat wręczył Przemysław Tulik z firmy IMQ, a odebrali go Ryszard Odrzywołek, dyrektor  Szpitala Pediatrycznego oraz Alicja Skrond-Wiśniewska, pełnomocnik dyrektora ds. zarządzania jakością. Na sali sesyjnej starostwa była także obecna liczna reprezentacja szpitalnej załogi. Wybór miejsca wręczenia certyfikatu nie był przypadkowy. Wszak Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej jest organem założycielskim naszego szpitala.

- Bardzo się cieszę, że wieloletnie starania dyrekcji i załogi wynikające z troski o byt tego szpitala zostały w dniu dzisiejszym zwieńczone przez otrzymanie certyfikatu ISO 9001. Jest on nie tylko dowodem dobrego jakościowo zarządzania ale także dbałości o odpowiednią jakość usług medycznych, które szpital świadczy małym pacjentom. Porównując obecną sytuację dziecięcego szpitala  z tą, jaka była przed piętnastu laty, widać jak wiele zmieniło się na lepsze. Gratuluję dyrekcji i całej załodze – mówi starosta bielski Andrzej Płonka

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl