Wyjątkowe podziękowanie

Data dodania: 04 lis 2015 105

Rodzice jednego z pacjentów Szpitala Pediatrycznego skierowali do nas list z podziękowaniami za medyczną opiekę nad ich chorym dzieckiem. Prezentujemy go w całości jednocześnie dziękując autorom za bardzo ciepłe słowa o naszym szpitalu i jego pracownikach.

Dziękujemy – to za mało!!!!!!!

Z całego serca dziękujemy Dyrektorowi Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej Panu Doktorowi Ryszardowi Odrzywołek za oddanie i serce jakie wkłada w swoją pracę, wystarczy zobaczyć jak pracują wszyscy w szpitalu pomagając chorym dzieciom, a przecież przykład idzie „z góry”.

Człowiek jest wielki, kiedy oddaje całe swoje serce by pomóc drugiemu człowiekowi... Tak wielkim człowiekiem jest Lekarz Pediatra – Ordynator Oddziału Pediatrycznego Pani Lidia Zuber-Fabia, która zrobiła wszystko co było w jej mocy, by Ratować Naszego Kochanego Adrianka. Postąpiła jak lekarz i CZŁOWIEK przez wielkie C. Pani Ordynator włożyła w pomoc dla Adrianka całe swe serce, całą swoją wiedzę, sprawiła, że poczuł się bezpiecznie i bez bólu. Kiedy patrzymy na Panią Ordynator widzimy obok niej postać Świętego Jana Pawła II.

Bardzo proszę wszystkich lekarzy – bierzcie z Pani Doktor wzór do naśladowania, to WIELKA KOBIETA!!

Ponadto dziękujemy z całego serca Lekarzowi Katarzynie Leśny, która była z Adriankiem i starała się ze wszystkich sił ulżyć naszemu Kochanemu synowi w bólu i cierpieniu.

Dziękujemy z całego serca lekarzowi Pani Natalii Zapłatyńskiej i Pani Kardiolog Elżbiecie Gąsiorkiewicz-Sadlik.

Dziękujemy również pielęgniarkom: Pani Edycie Dziedzic oraz Pani Irenie Biskup, które nie szczędziły sił w opiece nad naszym dzieckiem.

Dziękujemy także Ordynatorowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Noworodków Panu Markowi Sobol, wszystkim lekarzom tego oddziału i personelowi, którzy zapewniają bezpieczeństwo Naszemu Adriankowi w każdym wymiarze. Dzięki Wam nasz synek nie cierpi – to wielka ulga dla serca Mamy i Taty.

ADRIANKU KOCHAMY CIĘ!

Dziękujemy Wszystkim!

Drodzy Rodzice w tym szpitalu nikt nie skrzywdzi waszego dziecka!!! Tu pracują Wielcy Ludzie!!

                                                                            Beata i Krzysztof Śleziak z rodziną

Ryszard Odrzywołek, dyrektor Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej nie ukrywa wzruszenia treścią listu. I informuje, że wspomniany w nim pacjent od urodzenia znajduje się pod opieką Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Choć dziś ma on już skończone osiemnaście lat i teoretycznie powinien być leczony w placówkach medycznych zajmujących się osobami dorosłymi, ciągle pozostaje pod opieką naszego szpitala. - I tak będzie nadal z uwagi na zaufanie jakie rodzice mają do pracowników Szpitala Pediatrycznego oraz z powodu złożoności jego choroby. Ponieważ nasz kontrakt nie przewiduje leczenia pacjentów w wieku powyżej osiemnastu lat więc zwrócimy się do Narodowego Funduszu Zdrowia z wnioskiem, aby w tym przypadku finansowanie takiego leczenia było możliwe – mówi Ryszard Odrzywołek.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl