Mikołajki w szpitalu

Data dodania: 08 gru 2015 110

Wyjątkowo udane były tegoroczne Mikołajki w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej. A wszystko za sprawą bielskiej młodzieży, która włożyła sporo czasu i energii w to, aby sprawić radość małym pacjentom.

Najpierw uczniowie z Gimnazjum nr 11 zaprezentowali ciekawe przedstawienie, które szczególnie  maluchom bardzo się podobało. Na koniec występu, zaproszony dziecięcymi okrzykami, zjawił się Święty Mikołaj z torbami pełnymi zabawek i słodyczy, które trafiły do małych pacjentów. Prezenty te zebrało wśród uczniów bielskiego gimnazjum szkolne koło Caritas, które także przygotowało Mikołajkowy spektakl. Te chore dzieci, które nie mogły zejść na parter budynku, gdzie prezentowane było przedstawienie, Święty Mikołaj wraz z pomocnikami odwiedził w szpitalnych salach.

A wkrótce potem małych pacjentów naszego szpitala odwiedziła druga Mikołajkowa grupa. Tym razem byli to fantazyjnie przebrani uczniowie Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego , którzy również przynieśli zebrane przez siebie prezenty.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl