Pluszaki od szefa bielskiej policji

Data dodania: 22 lip 2016 146

20 lipca Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej odwiedził inspektor Dariusz Matusiak, Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej. Małym pacjentom przyniósł prezenty w postaci pluszaków, kredek, kolorowanek i gier planszowych.

Skąd szef bielskiej policji miał takie fajne prezenty dla chorych dzieci? Otóż zapraszając gości na obchody Święta Policji poprosił ich, aby zamiast kwiatów przynieśli coś, co ucieszy dzieci. - Dla wszystkich stróżów prawa dzieci są najważniejszymi istotami na świecie. Cieszę się, że mogę dziś w imieniu naszych gości, którzy z okazji Święta Policji, tak hojnie odpowiedzieli na prośbę, aby zamiast kwiatów ofiarować pluszaki, wręczyć te upominki. Każdy uśmiech, który pojawia się na twarzy dziecka, nieraz pomimo bólu i cierpienia, sprawia nam ogromną radość i satysfakcję – mówi inspektor Dariusz Matusiak, który z małymi pacjentami naszego szpitala spotkał się w świetlicy Oddziału Pediatrycznego.

-Zawsze bardzo nas cieszą takie akcje, które są organizowane z myślą o pacjencie, a trzeba pamiętać, że w naszym przypadku pacjenci to często bardzo małe dzieci. Dla nich jest ważne każde urozmaicenie szpitalnego pobytu. Jednocześnie pragnę przypomnieć, że bielska policja to stały przyjaciel małych pacjentów naszego szpitala, bo od lat włącza się z organizację Dnia Dziecka. Serdecznie dziękuję Panu Komendantowi za to, że także tym razem pamiętał o chorych dzieciach leczonych w naszej placówce mówi Czesław Kapała, zastępca dyrektora Szpitala Pediatrycznego do spraw administracyjno-technicznych.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl