WOŚP ponownie zagra dla pediatrii!

Data dodania: 09 sty 2017 162

15 stycznia odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja kierowana przez Jerzego Owsiaka ponownie będzie zbierać pieniądze na potrzeby polskiej pediatrii.

Już po raz 25. tysiące wolontariuszy WOŚP we wszystkich zakątkach kraju zbierać będzie pieniądze na zakup sprzętu medycznego. W tym roku dyrygowana przez Jerzego Owsiaka „orkiestra” gra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. To już kolejna styczniowa zbiórka, której efekty mają pomóc leczyć małych pacjentów.

Zachęcając do wsparcia tej szczytnej akcji przypominamy, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pamięta także o Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej. Między innymi otrzymaliśmy od niej tak potrzebny sprzęt medyczny jak lokalizator naczyń krwionośnych, dwa aparaty do wykonywania badań USG (stacjonarny i przewoźny), aparaty monitorujące czynności życiowe, respirator transportowy oraz zestaw do trudnej intubacji. A wkrótce trafić ma do nas podarowana przez WOŚP kolejna partia nowoczesnego sprzętu, na którą składać się będą aparat EKG, holter ciśnienia, pulsoksymetr oraz pompy infuzyjne strzykawkowe. 

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl