Wyjątkowy bal

Data dodania: 24 kwi 2017 177

W hotelu Klimczok Resort&SPA w Szczyrku odbył się bal będący finałem trzeciej edycji charytatywnej akcji „Nie wypada nie pomaga” organizowanej przez bielszczankę Monikę Jaskólską. Zebrano rekordową kwotę ponad 81 tysięcy zł, która zostanie przeznaczona na wyposażenie nowego oddziału Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

W trakcie imprezy przeprowadzono aukcję, podczas której do wylicytowania między innymi były takie nagrody jak koszulka Roberta Lewandowskiego, lot helikopterem czy wagonik kolejki linowej na Szyndzielnię. Na charytatywnym balu wieńczącym tegoroczną edycję akcji „Nie wypada nie pomagać” pojawiło się wiele znanych osób, a wirtualnie wsparł ją aktor Tom Hanks, który z Moniką Jaskólską koresponduje od chwili, gdy dowiedział się o tym, iż bielszczanie pod jej egidą chcą zafundować mu małego fiata. - Monika oszalała z tym fiatem. Wygląda na to, że będę nim wkrótce jeździł. To szalone, nie zasługuję na to. Dziękuję każdej osobie, która przeznaczyła pieniądze na ten samochód i tym samym na szpital. To, co robicie, jest fantastyczne – powiedział Tom Hanks w nagraniu zaprezentowanym podczas charytatywnego balu w szczyrkowskim hotelu. Aktor zadeklarował również wsparcie dla naszego szpitala. Być może podwoi on kwotę zebraną podczas balu!

Oprócz Toma Hanksa tegoroczną akcję  „Nie wypada nie pomagać” wsparli między innymi Rafał Sonik, Kinga Rusin, bracia Golcowie, Piotr Gruszka, Piotr Świerczewski, zespół Pektus, Stanisław Tym, Feel, Maciej Maleńczuk, Popek, Dawid Kwiatkowski, Piotr Skucha, Monika Pyrek, Jarosław Jakimowicz, Natalia Siwiec, Grzegorz Pilarz i Christof Inner. - Bardzo dziękujemy pani Monice Jaskólskiej i wszystkim osobom, które zaangażowały się w tegoroczną akcję „Nie wypada nie pomagać”. Zebrane podczas niej pieniądze zasilą budżet przeznaczony na wyposażenie oddziału psychiatrii dziecięcej, który wkrótce powinien rozpocząć funkcjonowanie w naszym szpitalu – mówi Czesław Kapała, zastępca dyrektora Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl