Pełen atrakcji Dzień Dziecka

Data dodania: 03 cze 2019 278

Wyjątkowo udany był w Szpitalu Pediatrycznym tegoroczny Dzień Dziecka, bo na małych pacjentów czekała moc atrakcji i wiele prezentów.

Najpierw pacjentów dwóch Oddziałów Psychiatrycznych (dziennego i całodobowego) odwiedziła Magdalena Idzik-Fabiańska, dyrektor bielskiej firmy Infonet Projekt wraz z pracownikami tej spółki. 

Przynieśli oni bardzo dużo słodyczy oraz bogatą gamę materiałów plastycznych, które bardzo przydadzą się chorym dzieciom. A potem w holu Izby Przyjęć odbyło się przedstawienie, w którym wystąpili członkowie kółka teatralnego 

Społecznej Szkoły Podstawowej KTK pod kierownictwem Jadwigi Grudzińskiej. Z kolei studenci Akademii Techniczno-Humanistycznej wraz z prodziekanem dr Tomaszem Ilczakiem przynieśli dla pacjentów naszego szpitala wielkie torby pełne prezentów. I nie był to koniec atrakcji Dnia Dziecka, bo szpital odwiedzili również policjanci i strażacy. Można było usiąść na szybkim policyjnym motocyklu i ubrać na głowę policyjną czapkę oraz zobaczyć jak od środka wygląda bojowy wóz strażacki i przymierzyć strażacki hełm oraz aparat umożliwiający oddychanie w zadymionym pomieszczeniu. Nic więc dziwnego, że zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom szpitalny Dzień Dziecka bardzo się podobał.

 

 

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl