WOŚP zagra dla laryngologii

Data dodania: 19 sty 2021 369

29 final wosp logo31 stycznia odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbierane będą pieniądze na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

„Finał z głową - takie jest hasło przewodnie naszej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Nieprzerwana transmisja internetowa ruszy już 30 stycznia wieczorem. Głównym punktem działań WOŚP w stolicy, po rocznej przerwie, ponownie będą okolice Pałacu Kultury i Nauki” – informuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która za zebrane w tym roku pieniądze planuje zakupić między innymi zestawy endoskopów laryngologicznych, endoskopy giętkie, zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, egzoskopy, lasery diodowe, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory, lampy czołowe, lampy operacyjne oraz polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego.

Zachęcając do aktywnego udziału w tej szczytnej akcji przypominamy, że w Szpitalu Pediatrycznym funkcjonuje Pododdział Otolaryngologii Dziecięcej, a Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat wspiera naszą placówkę, przekazując wysokiej klasy sprzęt medyczny oraz nowoczesne wyposażenie.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl