Życzenia od Starosty powiatu bielskiego

Data dodania: 07 kwi 2022 424

Logo powiat bielski

Szanowni Państwo

Pracownicy Służby Zdrowia

 

Każdego roku w dniu 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia - to święto wszystkich tych, którzy za swoje powołanie uznali niesienie pomocy drugiemu człowiekowi w trydnym czasie choroby. Prawie każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu powierza Państwu swoje zdrowie lub życie.

Dzisiejsze święto ma szczególny wymiar i charakter. Dlatego też, korzystając z tej wyjątkowej okazji pragnę wszystkim Państwu podziękować za orgom profesjonalnej pracy, która w czasie epidemii jest tym bardziej ogromnym wyzwaniem dla całej służby zdrowia.

Wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, położnym, diagnostom laboratoryjnym, ratownikom medycznym, farmaceutom oraz całemu personelowi medycznemu, którego niestety nie jestem w stanie tutaj wymienić, składam najserdeczniejsze życzenia wielu sił, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Chylę czoła przed Waszą trudną pracą, każdy człowiek, jego życie i zdrowie stanowia bowiem najwyższą wartość. Niesienie zaś pomocy w potrzebie jest wartością najwyższą i nie do przecenienia. Doceniamy to że Ci, którzy często nie są w stanie zatroszczyć się o siebie, doświadczają w trudnym czasie choroby, Państwa troski i zaangażowania.

Pozostaje mi tylko życzyć aby nigdy nie zabrakło Państwu cierpliwości tak często wystawianej na ciężkie próby oraz satysfakcji płynącej z wykonywanej pracy i abyście często doświadczali ludzkiej życzliwości, która będzie Was utwierdzała w słuszności podjętej drogi zawodowej.

Z wyrazami szacunku

Starosta

Andrzej Płonka

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl