Badania także dla dorosłych

Data dodania: 06 maj 2022 434

Badana dla dorosłychDysponujące nowoczesnym sprzętem oraz zapewniające szybkie wyniki laboratorium Szpitala Pediatrycznego oferuje odpłatne badania wszystkim zainteresowanym, zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Laboratorium naszego szpitala (które mieści się w budynku poradni specjalistycznych) oferuje szeroką gamę odpłatnych badań analitycznych i mikrobiologicznych. Pracownia analityczna wykonuje badania morfologiczne, koagulologiczne, biochemiczne. Pracownia serologii i transfuzjologii oznacza grupy krwi oraz przeciwciała odpornościowe u kobiet w ciąży. Pracownia mikrobiologiczna wykonuje badania bakteriologiczne,wirusologiczne i mykologiczne oraz serologiczną diagnostykę infekcji (mononukleoza zakaźna, cytomegalia, borelioza). Istnieje również możliwość wykonania takich badań jak np. wymaz z gardła,wymaz z nosa, zmiany skórne, zeskrobiny paznokci i skóry, wymazy z cewki moczowej . Oferujemy także badania alergologiczne. Warto dodać, że jakość badań wykonywanych w szpitalnym laboratorium jest sprawdzana przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi oraz przez Centralnym Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Mikrobiologicznej Polmicro w Warszawie. - Nasze laboratorium dysponuje nowoczesnym sprzętem, zatrudnia doświadczoną kadrę, co zapewnia wysoką jakość wyników – informuje Maria Drzewicka, kierownik laboratorium Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

W laboratorium Szpitala Pediatrycznego istnieje możliwość pobrania materiału do badań analitycznych od poniedziałku do soboty w godzinach 7.15-10.00 po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu pod nr 33 828 40 79.

U najmłodszych pacjentów istnieje możliwość pobierania krwi mikrometodą (z palca).

Pobieranie badań mikrobiologicznych można uzgodnić pod nr 33 828 40 78.

Pełną ofertę badań wraz z cennikiem znaleźć można tutaj: http://www.szpitalpediatryczny.pl/cennik

 

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl