Uwaga: Zmiany w rejestracji do poradni!

Data dodania: 29 wrz 2015 99

Ważna informacja dla pacjentów i ich rodziców: od 1 października zmianie ulega sposób rejestracji do poradni specjalistycznych funkcjonujących przy Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej.

Do tej pory system rejestracji funkcjonował w następujący sposób: w jednym okienku rejestrowano pacjentów na wizyty w jednej grupie poradni, a w drugim okienku na wizyty w drugiej grupie poradni. Od 1 października ten mechanizm ulega zmianie. Teraz w jednym okienku będzie rejestracja tych pacjentów, którzy po raz pierwszy przychodzą do którejś z poradni, a w drugim okienku tych pacjentów, którzy przychodzą na kolejną wizytę lub na kontrolę.

- Chcemy w ten sposób usprawnić system rejestracji do naszych poradni, gdyż pacjenci przyjmowani po raz pierwszy siłą rzeczy wymagają nieco więcej czasu podczas rejestracji niż ci, którzy przychodzą po raz kolejny. Pacjentów – lub ich rodziców czy opiekunów – którzy odwiedzają nasze poradnie po raz pierwszy prosimy o wypełnienie kartki formularza znajdującej się przy okienku, przygotowanie skierowania – jeśli takie posiadają, a jeśli są mieszkańcami województwa śląskiego także o przygotowanie elektronicznej karty ubezpieczenia zdrowotnego – mówi Donata Sawczuk, naczelna pielęgniarka Szpitala Pediatrycznego.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl