Dziecięce święto w szpitalu

Data dodania: 02 cze 2016 141

Spora grupa dzieci i młodzieży 1 czerwca spędzała w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej jako pacjenci potrzebujący medycznej pomocy. I zapamiętają ten dzień na długo, bo z okazji dziecięcego święta spotkała ich wyjątkowa niespodzianka.

Tą niespodzianką była wizyta policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Jest już bowiem tradycją, że w Dzień Dziecka odwiedzają oni nasz szpital i za każdym razem sprawiają chorym dzieciom ogromną frajdę. Tak było i teraz. Najwięcej entuzjazmu wśród małych pacjentów wywołały dwa policyjne motocykle – ładne, szybkie, z efektownie migającymi światłami. Nie tylko chłopcy chcieli z bliska zobaczyć te piękne maszyny, gdyż także dziewczyny przyglądały się im z zaciekawieniem. Kiedy okazało się, że można usiąść za ich kierownicami, chętnych było wielu. Bardzo dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się również pies-tropiciel, który wraz z policyjnym opiekunem odwiedził nasz szpital. Choć był to duży i groźnie wyglądający owczarek, okazał się on wielkim przyjacielem dzieci, które bardzo chętnie go głaskały.

Ponieważ był to Dzień Dziecka, więc nie obeszło się bez prezentów. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej kupiło dla małych pacjentów kosz pełen słodkich pyszności, a policjanci przynieśli bardzo praktyczne podarunki – odblaski, dzięki którym dzieci i młodzież będą lepiej widoczni, a przez to bezpieczniejsi.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl