Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Data dodania: 17 lut 2016 123

Uwaga rodzice i opiekunowie niepełnosprawnych dzieci leczonych w naszym szpitalu: pod Izbą Przyjęć zostały dla Was wydzielone specjalne miejsca parkingowe!

Rodzice i opiekunowie przywożący niepełnosprawne dzieci do Szpitala Pediatrycznego oraz do szpitalnych poradni specjalistycznych mogą parkować samochody na specjalnie oznaczonych miejscach przed Izbą Przyjęć (skręt w lewo za bramą wjazdową do szpitala), które są zlokalizowane w sąsiedztwie miejsc postojowych karetek pogotowia.

Jeśli do transportu dziecka potrzebny jest inwalidzki wózek, można go pożyczyć na Izbie Przyjęć. Przypominamy, że dla samochodów oznakowanych jako pojazdy służące osobie niepełnosprawnej wjazd na teren szpitala jest bezpłatny.

Pod Izbę Przyjęć mogą również podjeżdżać rodzice i opiekunowie dzieci, które trzeba do szpitala wnieść na rękach, na przykład z powodu złamanych kończyn. Swoje samochody powinni oni parkować tak, aby nie blokować miejsc przewidzianych dla karetek i dla osób niepełnosprawnych oraz starać się jak najszybciej odjechać, aby zwolnić parking dla kolejnych potrzebujących.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl