Bardzo udany kiermasz

Data dodania: 17 mar 2016 128

14 i 15 marca w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej odbył się charytatywny kiermasz wielkanocny, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie chorych dzieci leczonych w naszym szpitalu. Kiermasz okazał się wyjątkowo trafionym pomysłem.

Świąteczne koszyki, kury, zające, pisanki, kolorowe serca, piękne anioły, kartki świąteczne i wiele innych ozdób wykonały społecznie osoby osadzone w Areszcie Śledczym w Bielsku-Białej. Mieszkańcy miasta i powiatu bielskiego nie zawiedli licznie odwiedzając kiermaszowe stoisko i chętnie kupując – w formie wolnych datków – przygotowane ozdoby. Łącznie zebrano 3388 zł. Pieniądze te trafiły do Fundacji „Razem dla Dzieci”, a ta przeznaczy je na poprawę warunków pobytu i leczenia małych pacjentów wracających do zdrowia w naszym szpitalu.

- W imieniu chorych dzieci serdecznie dziękuję osobom osadzonym w bielskim areszcie za przygotowanie tych wspaniałych ozdób oraz tym mieszkańcom Podbeskidzia, którzy je zakupili – mówi Małgorzata Szwed, prezes Fundacji „Razem dla Dzieci”. 

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl