Rajdowcy dla szpitala

Data dodania: 21 wrz 2016 151

17 września odbyła się trzecia już edycja akcji „Nie wypada nie pomagać”. Tym razem Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej wsparli uczestnicy Rodzinnego Amatorskiego Rajdu Samochodowego „4 koła... napędzane rodziną”.

Akcja „Nie wypada nie pomagać” to dzieło bielszczanki Moniki Jaskólskiej, która w 2015 roku pod tym właśnie hasłem zbierała pieniądze na rozkładane łóżka dla rodziców, którzy przy chorych dzieciach spędzają w naszym szpitalu także noce. Wiosną tego roku podczas charytatywnego balu zbierano z kolei fundusze na potrzeby dziecięcej opieki psychiatrycznej, która za kilka miesięcy ma się pojawić w remontowanym właśnie pawilonie nr 5. Przekazane wówczas przez darczyńców pieniądze zostaną wydane na sprzęt i wyposażenie dziecięcej psychiatrii. Ostatnia, „rajdowa” odsłona akcji „Nie wypada nie pomagać” przyniosła blisko 7 tysięcy zł, a pieniądze te na konto wspierającej szpital Fundacji „Razem dla Dzieci” wpłacili uczestnicy samochodowej imprezy.

-Bardzo cieszy nas fakt, iż zainicjowana i prowadzona przez panią Monikę Jaskólską akcja „Nie wypada nie pomagać” nadal trwa i ciągle znajduje osoby gotowe wspierać nasz szpital. W imieniu małych pacjentów dziękuję za tę pomoc oraz życzę wszystkim zaangażowanym w organizację tej akcji, aby mieli siły prowadzić ją jak najdłużej. Pieniądze, jakie zebrano podczas samochodowego rajdu zostaną przeznaczone na zakup nowego sprzętu dla szpitala – mówi Ryszard Odrzywołek, dyrektor Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl