Przekaż 1% podatku Fundacji ?Razem dla Dzieci?

Data dodania: 30 sty 2017 164

W bardzo prosty sposób każdy, kto wkrótce będzie się rozliczał z fiskusem za ubiegły rok, może wesprzeć Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej. Wystarczy jeden procent podatku przekazać na rzecz Fundacji „Razem dla Dzieci”, której celem jest wspieranie naszego szpitala – największej placówki medycznej opiekującej się dziećmi w południowej części województwa śląskiego.

Fundacja na rzecz rozwoju Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej „Razem dla Dzieci” powstała w styczniu 2014 roku czyli trzy lata temu. Od tego czasu za jej pośrednictwem nasza placówka otrzymała sprzęt medyczny oraz inne wyposażenie o łącznej wartości przekraczającej ćwierć miliona zł. Było to więc bardzo znaczące wsparcie. Kilka miesięcy temu Fundacja „Razem dla Dzieci” uzyskała status organizacji pożytku publicznego, dzięki czemu na jej konto może teraz trafiać jeden procent podatku dochodowego od osób fizycznych. - Gorąco zachęcam do wspierania tą drogą naszego szpitala i zapewniam, że otrzymana pomoc finansowa zostanie dobrze wykorzystana – na podnoszenie jakości pobytu w szpitalu małych pacjentów oraz na zakup nowego sprzętumówi Ryszard Odrzywołek, dyrektor Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Aby przekazać Fundacji „Razem dla Dzieci” 1% podatku, w zeznaniu podatkowym za 2016 rok w stosownej rubryce należy podać nr KRS 0000501927 

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl