Koniec remontu I piętra ?piątki?

Data dodania: 26 mar 2018 217

Zakończyły się prace remontowe prowadzone na I piętrze szpitalnego pawilonu nr 5, które zostało zaadaptowane na potrzeby Całodobowego Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży.

Umowę na kolejny etap modernizacji pawilonu nr 5 z firmą budowlaną z Kobiernic podpisano w październiku ubiegłego roku. Zakres prac obejmujących I piętro budynku przewidywał między innymi wykonanie nowej instalacji elektrycznej i kanalizacyjnej oraz przebudowanie wszystkich pomieszczeń tak, aby zgodnie z projektem, odpowiadały potrzebom nowego oddziału, który w przyszłości będzie tam funkcjonował. Oczywiście w ramach prowadzonej modernizacji wykonano również wszystkie niezbędne prace wykończeniowe, takie jak położenie tynków i płytek, malowanie, ułożenie nowej wykładziny podłogowej, zamontowanie nowych futryn i drzwi, zainstalowanie oświetlenia czy tak zwany biały montaż. Remont kosztował około 750 tysięcy zł.

- Przewidziany w umowie prace zakres prac remontowych został zrealizowany. Teraz pozostaje nam czekać na odbiór tych pomieszczeń przez straż pożarną, sanepid oraz powiatowego inspektora nadzoru budowlanego. Jeżeli ich ocena wypadnie pozytywnie, w co mocno wierzymy, to obiekt będzie formalnie gotowy do nowej roli. Pozostanie wówczas tylko zakup i montaż mebli, do czego zresztą już się przygotowujemy – informuje Czesław Kapała, zastępca dyrektora Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej do spraw administracyjno-technicznych.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl