Zaproszenie na konferencję

Data dodania: 26 lut 2019 262

W maju odbędzie się w Szczyrku III Forum Pielęgniarki Pediatrycznej. Organizatorami tej ogólnopolskiej konferencji są Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych oraz Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej.

Cel tej cyklicznie organizowanej konferencji to poszerzenie wiedzy pielęgniarek i położnych na temat szeroko rozumianej opieki nad małymi pacjentami, co w konsekwencji ma przynieść poprawę jakości leczenia. W tym Forum Pielęgniarki Pediatrycznej odbędzie się 10 i 11 maja w Centrum Konferencyjnym Orle Gniazdo w Szczyrku. Konferencja będzie podzielona na trzy sesje – pierwsza z nich dotyczyć będzie stanów zagrożenia życia u dzieci, druga chorób przewlekłych u dzieci, a trzecia problemów cywilizacyjnych współczesnej pediatrii. W programie aż kilkanaście wykładów przygotowanych przez specjalistów z różnych dziedzin pediatrii. - Dwa lata temu, w II Forum Pielęgniarki Pediatrycznej wzięło udział około 200 pielęgniarek i położonych z całego kraju. Teraz liczymy na podobnie wysoką, a może nawet wyższą frekwencję i gorąco zachęcamy wszystkie zainteresowane tą tematyką osoby do odwiedzenia Szczyrku 10 i 11 maja – mówi Agnieszka Pawełko, pełniąca obowiązki pielęgniarki oddziałowej Całodobowego Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej i przewodnicząca Zespołu do spraw Pielęgniarstwa Pediatrycznego Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Bielsku-Białej.

Szczegółowe informacje na temat III Forum Pielęgniarki Pediatrycznej można znaleźć pod adresem: www.forumpielegniarkipediatrycznej.pl

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl