Nowy termin konferencji

Data dodania: 04 lip 2019 284

11 i 12 października to nowy termin III Ogólnopolskiego Forum Pielęgniarki Pediatrycznej, które organizują Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych oraz Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej.

Początkowo ta cyklicznie organizowana konferencja miała się odbyć w maju, ale ostatecznie z tego terminu zrezygnowano przesuwając spotkanie na jesień. III Ogólnopolskie Forum Pielęgniarki Pediatrycznej odbędzie się 11 i 12 października w hotelu Skalite w Szczyrku. Będzie ono podzielone na następujące sesje: Pediatria – co pielęgniarka i położna wiedzieć powinny; Dermatologia – choroby skóry w praktyce pielęgniarskiej; Psychiatria – współczesne problemy cywilizacyjne; Żywienie w okresie noworodkowym i niemowlęcym; Szczepienia 2019 – rola pielęgniarki w realizacji PSO; Choroby układu oddechowego oraz Ginekologia i położnictwo – różnorodność bez tajemnic. W programie wiele wykładów przygotowanych przez specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Dodajmy, że dwa lata temu, w II Ogólnopolskim Forum Pielęgniarki Pediatrycznej wzięło udział około 200 pielęgniarek i położnych z całego kraju.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej konferencji, a szczegółowe informacje na jej temat znaleźć można pod adresem: www.forumpielegniarkipediatrycznej.pl

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl