Wznawiamy działalność gabinetu fizjoterapii!

Data dodania: 13 maj 2020 337

Wznowione zostają zapisy do gabinetu fizjoterapii naszego Szpitala. Osoby, które miały umówione wcześniej wizyty (lista kolejkowa) a termin został odwołany ze względu na epidemię korona wirusa – telefonicznie będą miały umówione nowe terminy zabiegów w zakresie fizjoterapii.

 W celu zachowania zasad zabezpieczających przed rozprzestrzenianiem się wirusa wprowadza się następujące zmiany:

1. Zabiegi umawiane są wyłącznie przez telefon, osoba umawiająca zabieg ma obowiązek zebrać wstępny wywiad dotyczący ogólnego stanu zdrowia , poinformować pacjenta/opiekuna że może być zakwalifikowany do zabiegów pod warunkiem, że nie występują objawy chorobowe mogące wskazywać na infekcję.

2. Do zabiegów w zakresie fizjoterapii zostają zakwalifikowani pacjenci, którzy aktualnie nie wykazują objawów chorobowych (podwyższona temperatura ciała ^ 37,5, kaszel, katar, duszność) oraz nie mają dodatniego wywiadu epidemiologicznego wskazującego na kontakt z osobami zarażonymi. 

3. Lekarz rehabilitacji/ mgr rehabilitacji przed każdą wizytą dokonują pomiaru temperatury ciała u pacjenta i opiekuna. W przypadku podwyższonej temperatury ciała (pacjent i/lub opiekun) nie zostaną przyjęci, termin udzielania świadczeń zdrowotnych zostanie ustalony na inny termin. 

4. Rejestracja do poradni rehabilitacji jest możliwa telefonicznie dzwoniąc na numer rejestracji w poradni.

Rejestracja do gabinetu fizjoterapii jest możliwa wyłącznie telefonicznie 33 – 828 40 68 w godzinach 12-13 od poniedziałku do piątku. 

5. Należy bezwzględnie przestrzegać godzin ustalonych wizyt. W poczekalni do gabinetu fizjoterapii może przebywać 1pacjent z 1 opiekunem. Kolejny pacjent z opiekunem do poczekalni mogą być wpuszczeni po wyjściu poprzedniego pacjenta z opiekunem. 

6. Pacjent z opiekunem wchodząc do poczekalni są zobowiązani do posiadania założonych masek ochronnych (zgodnie z obowiązującymi przepisami). 

7. Pacjent z opiekunem po wejściu do poczekalni są zobowiązani do umycia i zdezynfekowania rąk.

 

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl