Przekaż 1% podatku dla Szpitala Pediatrycznego

Data dodania: 09 lut 2015 62

Nie trzeba wiele wysiłku aby wesprzeć Szpital Pediatryczny – największą placówkę medyczną opiekującą się dziećmi w południowej części województwa śląskiego. Aby to zrobić wystarczy wypełniając formularz podatkowy za 2014 roku jeden procent podatku przekazać na rzecz naszego szpitala. Te pieniądze z pewnością zostaną wykorzystane z pożytkiem dla małych pacjentów.

Podobnie jak przed rokiem tak i teraz rozliczając się z Urzędem Skarbowym 1 procent podatku można przekazać na rzecz Szpitala Pediatrycznego. - Od listopada 2013 roku współpracujemy z Fundacją „Dr Clown” i właśnie za jej pośrednictwem można przekazać szpitalowi jeden procent swojego podatku. Zachęcam do tego wszystkich mieszkańców Bielska-Białej i powiatu bielskiego oraz innych powiatów, takich jak powiat żywiecki, cieszyński, pszczyński czy tyski, z których duża liczba chorych dzieci trafia do naszego szpitala. Zapewniam, że otrzymana tą drogą pomoc finansowa zostanie dobrze wykorzystana – na podnoszenie jakości pobytu w szpitalu małych pacjentów, na zakup nowego sprzętu oraz na modernizację oddziałów – mówi Ryszard Odrzywołek, dyrektor Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Aby przekazać naszemu szpitalowi 1%  podatku w zeznaniu podatkowym za 2014 rok oprócz podania nr KRS 0000024181 należy także w rubryce „cel szczegółowy” wpisać: „Szpital Pediatryczny w Bielsku – Białej”. 

 

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl