Charytatywny kiermasz na rzecz małych pacjentów

Data dodania: 25 mar 2015 71

W poniedziałek i wtorek (30 i 31 marca) w holu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej odbędzie się niezwykły kiermasz świąteczny. Do kupienia będą wielkanocne ozdoby wykonane przez osoby przebywające w bielskim areszcie, a cały dochód z kiermaszu zostanie przekazany na pomoc dla chorych dzieci leczących się w Szpitalu Pediatrycznym.

Aresztanci z Bielska-Białej już po raz drugi przygotowują świąteczne ozdoby z przeznaczeniem na charytatywny kiermasz. Przed rokiem za fundusze uzyskane ze sprzedaży ozdób zakupiono praktyczne prezenty dla mieszkańców Domu Dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku-Białej. Teraz pieniądze uzyskane z kiermaszu zostaną w całości przekazane Fundacji „Razem dla Dzieci”, a ta przeznaczy je na wsparcie pacjentów Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.  Przebywający za murami Aresztu Śledczego w Bielsku-Białej, których przy wykonywaniu ozdób pracuje około pięćdziesięciu, podkreślają, że ich motywacją do zaangażowania się w tą akcję jest nie tylko  pomoc małym pacjentom bielskiego szpitala ale także zadośćuczynienie za popełnione przestępstwa.

Kiermasz świątecznych ozdób wykonanych przez osoby przebywające w areszcie odbędzie się w holu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przy placu Ratuszowym (na parterze, obok Wydziału Komunikacji) 30 i 31 marca od 9.00 do 14.00. Wszystkich przyjaciół naszego szpitala zapraszamy do odwiedzenia tego kiermaszu.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl