Bardzo udany Dzień Dziecka

Data dodania: 02 cze 2015 82

Mali pacjenci, którym przyszło świętować Dzień Dziecka w Szpitalu Pediatrycznym nie mogli narzekać na brak atrakcji. Spotkanie z psem-tropicielem lub możliwość chwycenia za kierownicę szybkiego policyjnego motocykla nie zdarza się wszak codziennie.

Już kolejny raz gośćmi szpitalnego Dnia Dziecka byli funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, których wizyty zawsze sprawiają chorym maluchom wielką frajdę. Tak było i tym razem – dzieci nie tylko uważnie słuchały opowiadania policjanta, który pracuje ze specjalnie wyszkolonym psem-tropicielem ale także chętnie i odważnie głaskały dużego owczarka. A do szybkiego motocykla policyjnej drogówki ustawiła się kolejka – nie tylko chłopcy, ale także dziewczyny miały ochotę na zdjęcie za jego kierownicą w dodatku w policyjnej czapce na głowie.

Na tym atrakcje szpitalnego Dnia Dziecka się nie zakończyły. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej ufundowało dla małych pacjentów kosz słodkości, a uczniowie Gimnazjum nr 1 w Szczyrku przywieźli wielkie pudło pełne kredek, flamastrów, kolorowej bibuły i innych przedmiotów pozwalających wesoło spędzać wolny czas. Dzięki temu prezentowi zabawa w szpitalnej świetlicy jest jeszcze ciekawsza niż dotąd.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl