Utrzymany certyfikat

Data dodania: 15 lip 2015 89

isoNa przełomie czerwca i lipca w Szpitalu Pediatrycznym odbył się pierwszy od otrzymania  certyfikatu ISO 9001:2008 audyt nadzorczy, którego celem było sprawdzenie, czy w szpitalu w sposób efektywny działa system zarządzania jakością.

Przypomnijmy, że certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie systemu zarządzania jakością nasz szpital otrzymał latem ubiegłego roku. Po dwunastu miesiącach przyszedł czas na sprawdzenie czy system działa tak, jak powinien. - Zakres audytu obejmował usługi medyczne medyczne to jest diagnostykę, leczenie szpitalne, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną i świadczenia kosztochłonne. Dotyczył również umiejętności w zakresie planowania, doskonalenia i kwalifikacji pacjenta oraz oceny zawartej w analizie statystyki pacjenta i zarządzania zasobami. Wyniki audytu potwierdziły, że system zarządzania działa prawidłowo i skutecznie. W szczególności bardzo pozytywnie zostało ocenione zaangażowanie dyrekcji oraz wszystkich pracowników szpitala w proces związany z doskonaleniem systemu zarządzania jakością, a także modernizacja infrastruktury szpitala – informuje Alicja  Skrond-Wiśniewska, pełnomocnik dyrektora do spraw zarządzania jakością.

Podczas audytu nie stwierdzono niezgodności z systemem zarządzania jakością. W efekcie Szpital Pediatryczny otrzymał rekomendację do utrzymania certyfikatu ISO 9001:2008. 

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

Sekretariat czynny w godzinach: 7:00 - 14:30

Adres:Bielsko-Biała, ul.Sobieskiego 83
Telefon:33 828 40 00
Fax:33 815 16 30
E-mail: szpital@szpitalpediatryczny.pl